Targi Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu 2012

Nasze stoisko budziło duże zainteresowanie odwiedzających. Odwiedzili nas właściciele warsztatów blacharskich, szkoły motoryzacyjne, przedstawiciele firm handlowych i wszyscy ci, którzy chcieli poznać najnowsze osiągniecia techniczne w branży motoryzacyjnej.

Premiera AUTOROBOTA B20+ zrobiła duże wrażenie na fachowcach w tej branży i wyróżniła nas, ponieważ rozwiązania techniczne w tej maszynie zostały pokazane po raz pierwszy w Polsce i na świecie.

Podczas Targów wystawiliśmy także stoisko Rekonstrukcji Samochodów Zabytkowych. Prezentowany przez nas samochód Warszawa M24 jest restaurowany za pomocą maszyn wystawionych na tym stoisku. Zaprezentowane narzędzia: żłobiarki, obkurczarki , koło angielskie budziły zainteresowanie miłośników zabytkowych pojazdów.

Maszyny zaprezentowane na stoisku rekonstrukcji samochodów cieszyły się ogromnym zainteresowaniem młodzieży uczącej się w szkołach samochodowych.

Następnym hitem było stanowisko do powlekania elektrolitycznego uszkodzonych ocynkowanych elementów blacharki.
Wprowadzenie systemu zabezpieczenia antykorozyjnego daje możliwość naprawy uszkodzonej podczas prac blacharskich powłoki zabezpieczającej (ocynkowanej).

To nie koniec nowości, które prezentowaliśmy. Zwiedzający poświęcili bardzo dużo uwagi na zszywacz do napraw plastików. Urządzenie to przedstawia inną technologię naprawy powypadkowej zderzaków i innych elementów. Zastosowane są wtapiane zszywki, które bardzo mocno łączą sąsiadujące ze sobą pęknięte elementy naprawiane.

Tradycyjnie wystawialiśmy maszyny i urządzenia do wyposażenia warsztatów blacharskich m.in. zgrzewarki, lutospawarki,
narzędzia ręczne.

Pokazaliśmy także maszynę do szybkich napraw-Autorobot B15, jest to wielofunkcyjna maszyna, spełniająca rolę podnośnika nożycowego serwisowego, dwukolumnowego i ramy naprawczej.